22 lutego 2015

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Głowackiego zajmuje się świadczeniem usług prawnych na rzecz przedsiębiorców, a także doradztwem prawnym dla osób prywatnych. Prowadzi stałą i doraźną obsługę oraz doradztwo prawne na rzecz wielu podmiotów gospodarczych na terenie kraju.

Na pierwszym miejscu zawsze znajduje się interes Klienta. Dobry kontakt z Klientem, rzetelne informowanie go o wszelkich postępach w sprawie oraz dyspozycyjność są niezwykle istotnymi czynnikami w działalności Kancelarii. Efektywność jest celem nadrzędnym przy świadczeniu usług prawnych.

Dewizą Kancelarii jest zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi prawnej odpowiadającej najwyższym standardom jakości.

Usługi Kancelarii skoncentrowane są w szczególności na:

  • udzielaniu porad prawnych,
  • sporządzaniu opinii prawnych,
  • konstruowaniu umów,
  • występowaniu przed sądami i urzędami,
  • prowadzeniu negocjacji,
  • prowadzeniu postępowania mediacyjnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Głowackiego specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, upadłościowym, handlowym, rodzinnym i opiekuńczym, w prawie pracy, a także administracyjnym. Zlecone sprawy rozwiązuje zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

Od 01 lipca 2015 roku, w związku ze zmianą procedury karnej i praktyczną znajomością tematyki karnej związaną z doświadczeniem zdobytym w Sądzie, mecenas Krzysztof Głowacki podejmuje się obrony Klientów w sprawach karnych, w tym w sprawach karno-skarbowych.